Fotogalerie 2019/2020

V rámci projektu "Podpora odborného vzdělávání v Plzeňském…

Projektový den na VOŠ SPŠE Plzeň

V rámci projektu "Podpora odborného vzdělávání v Plzeňském kraji" se žáci 9. C zúčastnili projektového dne, který byl zaměřen na finanční gramotnost a matematickou soutěž družstev. Žáci si na iPadech vyzkoušeli aplikaci Kahoot. Podle výsledků v této soutěži se rozdělili do "barevných" družstev a soutěžili v počítání matematických příkladů. Ve druhé části dne tvořili myšlenkovou mapu, ve které zpracovali roční náklady na nákup a chov oblíbeného zvířete. Současně s projektovým dnem probíhal i kroužek pájení kovů, na kterém si někteří žáci vyrobili šperky a tělesa z drátků.

Jarmark, prohlídky školy a vystoupení zájmových kroužků...…

Den otevřených dveří a Jarmark

Jarmark, prohlídky školy a vystoupení zájmových kroužků...

Žáci 9. B a 9. D navštívili Planetárium v plzeňské Techmanii.…

Návštěva Techmanie 9. B a 9. D

Žáci 9. B a 9. D navštívili Planetárium v plzeňské Techmanii. Zde zhlédli film "Robinsonka", který jim dal možnost nahlédnout do budoucnosti a ukázal, jak bude možné přežít na Měsíci. Po filmu se žáci přesunuli do budovy Techmanie, kde si mohli vyzkoušet fyzikální zákonitosti na vlastní kůži. Exkurze do Techmanie se dětem líbila a dozvěděly se mnoho zajímavého z oblasti vědy a techniky.

Stejně jako každý rok se i letos v pondělí 25. 11. koná…

Den otevřených dveří a Jarmark pětadvacítky

Stejně jako každý rok se i letos v pondělí 25. 11. koná Den otevřených dveří a Jarmark pětadvacítky. Žáci se pilně několik týdnů připravují, aby mohli předvést své schopnosti rodičům ve třídách, prodat své výrobky vytvořené při hodinách PČ, VV nebo ve školní družině a ukázat dovednosti na vystoupení v koncertním sále.

Dne 22. 11. se děti zúčastnili exkurze do Centra robotiky…

22. 11. CENTRUM ROBOTIKY 4.B

Dne 22. 11. se děti zúčastnili exkurze do Centra robotiky v Doudlevcích. Zde měli žáci možnost si vyzkoušet práci s roboty Dash & Dot nebo se naučit základy blokového programování na tabletech v programu ScratchJr.

Žáci 7. A se zúčastnili výukového programu na téma Plazi,…

7. A v Akvateře

Žáci 7. A se zúčastnili výukového programu na téma Plazi, který probíhal v Akvateře. Průvodce je seznámil s druhy plazů, které zde chovají. Žáci se dozvěděli řadu zajímavých informací a zopakovali si tak probrané učivo. Velkým zážitkem byla pro žáky možnost pochovat si hada a zjistit tak na vlastní kůži, zda je had slizký.

Žáci 8. A a 8. C navštívili Planetárium v plzeňské Techmanii.…

8. A a 8. C v Techmanii

Žáci 8. A a 8. C navštívili Planetárium v plzeňské Techmanii. Zde zhlédli film "Robinsonka", který jim dal možnost nahlédnout do budoucnosti a ukázal, jak bude možné přežít na Měsíci. Po filmu se žáci přesunuli do budovy Techmanie, kde si mohli vyzkoušet fyzikální zákonitosti na vlastní kůži.

Na závěrečné konferenci tohoto projektu plnila skupinka…

PROSIT v Plzni

Na závěrečné konferenci tohoto projektu plnila skupinka našich žáků z 1. stupně úkoly na 16ti stanovištích - stavebnice iTriangle, mBOTi, OZOBOTi, dotykový panel s Kahootem a další.

Dne 6. 11. 2019 proběhla ve školním klubu akce: Narozeniny…

Narozeniny školního klubu

Dne 6. 11. 2019 proběhla ve školním klubu akce: Narozeniny klubu. Zavzpomínali jsme na předešlý rok, soutěžili jsme a připravili jsme si i pohoštění.

Žáci a žákyně 7.D opět a žáci 6.C poprvé zavítali do…

Návštěva Techmanie - 7.D a 6.C

Žáci a žákyně 7.D opět a žáci 6.C poprvé zavítali do Techmanie. Prohlédli si zde exponáty, které už dobře znají, otestovali novinky, a zároveň si rozšířili znalosti a zkušenosti nejen z fyziky, ale i ostatních předmětů. Měli také možnost zúčastnit se představení o tekutém dusíku.

 
předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 další
Oficiální informační server města Plzně

Nadace ČEZ

RSS

25. základní škola
Chválenická 17, 326 00 Plzeň
Telefon: 378 028 470, Fax: 378 028 486,
E-mail: skola@zs25.plzen-edu.cz

© 2020 25. ZŠ Chválenická
Prohlášení o přístupnosti
Design by SITMP