Fotogalerie 2019/2020

Na začátku adventního období navštívili žáci 8. a 9.…

Regensburg

Na začátku adventního období navštívili žáci 8. a 9. ročníků okouzlující město Regensburg. Seznámili se s historií starobylého města a prohlédli si stavby, jako je například gotická katedrála sv. Petra, Kamenný most nebo Prétorská brána. Neopakovatelnou atmosféru adventního Regensburgu umocnily vánoční trhy, které patří k nejkrásnějším v Německu.

Žáci a žákyně ze 7.D se formou projektu seznámili s…

Projekt Vikingové v 7.D

Žáci a žákyně ze 7.D se formou projektu seznámili s životem Vikingů. Své práce o běžném životě, výpravách Vikingů, válečnících, loďstvu a náboženství představili ostatním.

V rámci projektu "Podpora odborného vzdělávání v Plzeňském…

Projektový den na VOŠ SPŠE Plzeň

V rámci projektu "Podpora odborného vzdělávání v Plzeňském kraji" se žáci 9. C zúčastnili projektového dne, který byl zaměřen na finanční gramotnost a matematickou soutěž družstev. Žáci si na iPadech vyzkoušeli aplikaci Kahoot. Podle výsledků v této soutěži se rozdělili do "barevných" družstev a soutěžili v počítání matematických příkladů. Ve druhé části dne tvořili myšlenkovou mapu, ve které zpracovali roční náklady na nákup a chov oblíbeného zvířete. Současně s projektovým dnem probíhal i kroužek pájení kovů, na kterém si někteří žáci vyrobili šperky a tělesa z drátků.

Jarmark, prohlídky školy a vystoupení zájmových kroužků...…

Den otevřených dveří a Jarmark

Jarmark, prohlídky školy a vystoupení zájmových kroužků...

Žáci 9. B a 9. D navštívili Planetárium v plzeňské Techmanii.…

Návštěva Techmanie 9. B a 9. D

Žáci 9. B a 9. D navštívili Planetárium v plzeňské Techmanii. Zde zhlédli film "Robinsonka", který jim dal možnost nahlédnout do budoucnosti a ukázal, jak bude možné přežít na Měsíci. Po filmu se žáci přesunuli do budovy Techmanie, kde si mohli vyzkoušet fyzikální zákonitosti na vlastní kůži. Exkurze do Techmanie se dětem líbila a dozvěděly se mnoho zajímavého z oblasti vědy a techniky.

Stejně jako každý rok se i letos v pondělí 25. 11. koná…

Den otevřených dveří a Jarmark pětadvacítky

Stejně jako každý rok se i letos v pondělí 25. 11. koná Den otevřených dveří a Jarmark pětadvacítky. Žáci se pilně několik týdnů připravují, aby mohli předvést své schopnosti rodičům ve třídách, prodat své výrobky vytvořené při hodinách PČ, VV nebo ve školní družině a ukázat dovednosti na vystoupení v koncertním sále.

Dne 22. 11. se děti zúčastnili exkurze do Centra robotiky…

22. 11. CENTRUM ROBOTIKY 4.B

Dne 22. 11. se děti zúčastnili exkurze do Centra robotiky v Doudlevcích. Zde měli žáci možnost si vyzkoušet práci s roboty Dash & Dot nebo se naučit základy blokového programování na tabletech v programu ScratchJr.

Žáci 7. A se zúčastnili výukového programu na téma Plazi,…

7. A v Akvateře

Žáci 7. A se zúčastnili výukového programu na téma Plazi, který probíhal v Akvateře. Průvodce je seznámil s druhy plazů, které zde chovají. Žáci se dozvěděli řadu zajímavých informací a zopakovali si tak probrané učivo. Velkým zážitkem byla pro žáky možnost pochovat si hada a zjistit tak na vlastní kůži, zda je had slizký.

 
předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 další
Oficiální informační server města Plzně

eAmadeo

RSS

25. základní škola
Chválenická 17, 326 00 Plzeň
Telefon: 378 028 470, Fax: 378 028 486,
E-mail: skola@zs25.plzen-edu.cz

© 2023 25. ZŠ Chválenická
Prohlášení o přístupnosti
Design by SITMP