Fotogalerie 2019/2020

Žáci 9. ročníku se zúčastnili akce pořádané v plzeňském…

Posviť si na budoucnost

Žáci 9. ročníku se zúčastnili akce pořádané v plzeňském Depu 2015, kde se mohli dozvědět vše důležité k volbě povolání. Byli zde zástupci ze všech SŠ, kteří prezentovali svoji školu. Žáci si mohli vyzkoušet resuscitaci člověka, základní prvky sebeobrany nebo si vytvořit vlastní odznáček.

Žáci 9. ročníku navštívili Úřad práce v Plzni, kde získali…

9. ročník na Úřadu práce v Plzni

Žáci 9. ročníku navštívili Úřad práce v Plzni, kde získali důležité informace týkající se volby povolání a výběru navazujícího studia.

Žáci 2. stupně dostali od svých vyučujících fyziky a…

Výtvarná soutěž ASTROFYZIKA

Žáci 2. stupně dostali od svých vyučujících fyziky a výtvarné výchovy zajímavé zadání - výtvarně ztvárnit originální myšlenku nebo svůj pocit na téma ASTRONOMIE. Ve fotogalerii nabízíme jen několik nejlepších, ale další vybrané budou brzy vystaveny ve vestibulu školy. Pět z nich bude oceněno a autoři prvních tří obrázků jsou zváni na astronomický seminář "Plzeňská okna do vesmíru III", který se bude konat na naší škole v sobotu 16. listopadu, kde mezi přednášejícími bude také pan Jiří Grygar (autor a průvodce staršího TV pořadu Okna vesmíru dokořán).

25. října děti z 5. A navštívily Centrum robotiky, kde…

5. A Centrum robotiky

25. října děti z 5. A navštívily Centrum robotiky, kde si vyzkoušely ovládání a jednoduché programování robotů mBot a Ozobot.

Veselá "Halloween party" se povedla k velké radosti…

Halloween party v ŠD - 6.odd. Králíčci 1.C

Veselá "Halloween party" se povedla k velké radosti našich malých králíčků. Součástí byl taneční rej, tanec v párech, soutěže, mnalování na obličej a něco na zub - od našich milých rodičů - za všechny mlsky děkujeme. V.M.

Žáci 7.D se zúčastnili exkurze v organizaci Čistá Plzeň.…

Exkurze 7.D - Čistá Plzeň

Žáci 7.D se zúčastnili exkurze v organizaci Čistá Plzeň. Získali spoustu informací o třídění odpadu, jeho následném zpracování či fungování svozových jednotek v Plzni. Také se dozvěděli, kam vyhodit nápojový karton a co se s ním dále děje, jak zacházet s vodou nebo jak se vyrábějí nápojové plechovky z těch již vytříděných.

17. 10. proběhl v naší třídě Jablíčkový den. O jablíčkách…

Jablíčkový den v 2. D

17. 10. proběhl v naší třídě Jablíčkový den. O jablíčkách jsme se učili, zpívali, malovali, tančili, četli a hlavně jsme je ochutnávali.

6.odd. ŠD Králíčci mělo tu možnost strávit odpoledne…

Kroužek PROSIT pro ŠD

6.odd. ŠD Králíčci mělo tu možnost strávit odpoledne s projektem PROSIT a panem učitelem Lukášem Tolarem. V rámci projektu PROSIT naše škola získala několik stavebnic iTriangle. Jedná se o stavebnici podobnou např. LEGO Technik, která zahrnuje nejrůznější senzory pro měření fyzikálních veličin (tlakoměr, hlukoměr…), malý počítač a spoustu dalších součástek. Kromě dílků jsou součástí i pracovní listy, které konkrétní postavené modely přibližují konkrétním znalostem fyziky a světa kolem nás. Králíčkům se hraní se stavebnicí ITriangle moc líbilo. Postavili mini elektrický obvod. A vyzkoušeli si jak je důležité znát těžiště. V.M. https://portal.boxed.cz/page/itriangle Nově otevíráme pro oddělení školní družiny možnost přijít s žáky ŠD a dvě celé vyučovací hodiny se stavebnicí pracovat v čase 14:00 - 15:00 hodin v předem domluvených termínech.

Dne 4. 10. se žáci 4. B zúčastnili výuky na dopravním…

Dopravní hřiště 4. B

Dne 4. 10. se žáci 4. B zúčastnili výuky na dopravním hřišti ve Skvrňanech.

Tradiční akce, na kterou jsou kromě našich žáků z 1.…

Sportovní odpoledne pro žáky z I. stupně a předškolní děti

Tradiční akce, na kterou jsou kromě našich žáků z 1. - 5. tříd zváni i předškolní žáci ze slovanských mateřských školek.

Dne 20. 9. se žáci třídy 4.B zúčastnili tématické okružní…

Tématická vycházka 4. B

Dne 20. 9. se žáci třídy 4.B zúčastnili tématické okružní vycházky centrem města Plzně.

27. 9. jsme prošli část naučné stezky a došli k soutoku…

Tematická vycházka 5. A, D

27. 9. jsme prošli část naučné stezky a došli k soutoku Radbuzy a Mže.

Žáci 8. B navštívili 19. 9. 2019 spalovnu odpadů v Chotíkově.…

Plzeňská teplárenská - Chotíkov

Žáci 8. B navštívili 19. 9. 2019 spalovnu odpadů v Chotíkově. Vyslechli si zajímavou přednášku o třídění odpadů a o nakládání s těmito odpady. Diskutovali i o vlivu likvidace opadů na životní prostředí. Prohlédli si i provoz.

Žáci 7.D se zúčastnili uměleckého soustředění v Plasích.…

Umělecké soustředění 7.D v Plasích

Žáci 7.D se zúčastnili uměleckého soustředění v Plasích. Podle svého zaměření na hudební či výtvarnou výchovu pro ně byli připravené aktivity. Společně jsme pak navštívili konvent kláštera či si zahráli minigolf a prohlédli zvířátka v ZOO. Samozřejmostí byl i společně strávený čas při teambuildingových hrách.

6 našich žáků uspělo v mezinárodní výtvarné soutěži…

Úspěch ve výtvarné soutěži

6 našich žáků uspělo v mezinárodní výtvarné soutěži 49th ICAE, kterou pořádal Pentel Japan. Medaile a odměny jim byly předány paní Havlovicovou z papírnictví Tech Draw Office s.r.o.

 
předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 další
Oficiální informační server města Plzně

Nadace ČEZ

RSS

25. základní škola
Chválenická 17, 326 00 Plzeň
Telefon: 378 028 470, Fax: 378 028 486,
E-mail: skola@zs25.plzen-edu.cz

© 2020 25. ZŠ Chválenická
Prohlášení o přístupnosti
Design by SITMP