Život kolem nás

4. ročník populární přírodovědné a zeměpisné soutěže

Stejně jako minulý rok měla soutěž za úkol potvrdit úlohu zeměpisu a přírodopisu v životě člověka. Žáci si vybírali témata, která je zajímají a připravili si o nich krátké prezentace. Hodnotil se výběr tématu, schopnost prezentovat sebe i zvolené téma, hlasitost projevu a  schopnost přesného vyjadřování.

Valentýna Tichá, Dominik Lukáš a Andrea Matoušková předvedli nejlepší prezentace za sedmé třídy.

Za osmé třídy soutěžili Tomáš Pirner, Markéta Sýkorová a jako nejlepšího vybrala porota Pavla Kozlera.

Nejvyšší úroveň prezentací předvedli žáci 9. tříd. Nejlepšími byli Jan Chovanec, Kateřina Kloučková a zvítězil Oldřich Neumann.                Fotogalerii z akce naleznete ZDE.

Současně byli vyhlášeni i vítězové fotografické soutěže Bydlím na nejkrásnějším místě na světě. Nejlepšími fotografkami byly žákyně 9. tříd Adéla Syřínková a Tereza Dostalíková.

Život kolem nás

Jak se většinou dopravuješ do školy?

Pěšky26%
MHD41%