Badmintonový turnaj "O pohár ředitele školy"

Ve středu 14. 12. se jako každoročně konal předvánoční turnaj v badmintonu "O pohár ředitele školy". Letos se poprvé zúčastnili i někteří žáci z nesportovních tříd a z 1. stupně a nevedli si špatně.

dívky67 chlapci67

V kategorii dívky 6. - 7. tř. vyhrála podle očekávání Adéla Raitmayerová ze 7. C, 2. místo překvapivě vybojovala Eliška Zemková ze 4. třídy, 3. místo obsadila Lenka Tupá ze 7. C.

V kategorii hoši 6. - 7. tř. suverénně zvítězili talentovaní hráči z 5. tříd - Jan Viktora a Šimon Mráz před Nikolasem Paterou ze 7. C.

dívky89 chlapci89

Mezi staršími dívkami 8. - 9. tř. zvítězila Nikola Hiláková z 9. C před Eliškou Syřínkovou a Anetou Baštářovou z 8.C.

Největší souboj se strhnul mezi staršími hochy 8. - 9. tř., kde vyrovnaným výkonem zvítězil Radek Pistulka z 8. C před Janem Zemanem a  Jakubem Rašplem z 9. C.