Fotogalerie 2015/2016

Žáci a žákyně 6.D navštívili Knihovnu města Plzně.

Návštěva Knihovny města Plzně se 6.D

Žáci a žákyně 6.D navštívili Knihovnu města Plzně.

Dne 5. 6. se někteří žáci 9. tříd zúčastnili exkurze…

Památník Terezín

Dne 5. 6. se někteří žáci 9. tříd zúčastnili exkurze do Památníku Terezín. Prohlédli si bývalé ghetto Terezín a s průvodcem si prošli i Malou pevnost, kde se dozvěděli řadu informací o životě vězňů. Na závěr prohlídky zhlédli film Červeného kříže a prohlédli si i dopisy a osobní věci vězňů. Exkurze se žákům velice líbila a zanechala v nich hluboký dojem.

Ve dnech 12. 9. - 14. 9. se třídy 6. A a 6. C zúčastnily…

Seznamovací pobyt 6. A a 6. C Špičák

Ve dnech 12. 9. - 14. 9. se třídy 6. A a 6. C zúčastnily seznamovacího pobytu na Špičáku. Děti si užily krásný výhled z Pancíře, odkud pěšky sešly do Železné Rudy. Neopomněli jsme také navštívit Černé a Čertovo jezero, kde dokonce proběhly závody v běhu do kopce. Žáci si také užili výšlap na Špičák a rozhlednu a sportovní dopoledne.


Ve druhém pololetí tohoto roku se děti ze třetích…

Třeťáci píší o světě kolem sebe - E-Twinningový projekt

Ve druhém pololetí tohoto roku se děti ze třetích tříd (3. mix paní učitelky Šmatlákové) zapojily do projektu „Me and the world around me“ (Já a svět kolem mě). Projektu se účastnily školy z Portugalska, Finska, Itálie, Španělska, Polska a také jedna škola ze Znojma. Během hodin anglického jazyka jsme společně vytvořili knížečky, ve kterých se děti představily, psaly o Plzni, o naší škole, o svých zálibách, oblíbeném jídle či místě, kde žijí. Koncem května se všechny výtvory sešly v Portugalsku, kde je koordinátorky během měsíce června přerozdělily a rozeslaly do ostatních škol. Do konce školního roku by tak všichni účastníci měli odcházet na prázdniny s dárkem v podobě „výtvoru“ jiného účastníka tohoto projektu.


Třída 2. A se během svých hodin angličtiny zapojila…

Jídlo v našem životě - E-Twinningový projekt

Třída 2. A se během svých hodin angličtiny zapojila do E-Twinningového projektu „Jídlo v našem životě“. Hlavním cílem projektu bylo sledování stravovacích návyků žáků prvních a druhých tříd základních škol napříč Evropou. V závěru projektu jsme porovnávali stravovací návyky stejně starých dětí z Estonska, Polska a Srbska, sledovali rozdíly i shodné rysy pokrmů z různých zemí a naučili se, proč je důležité jíst zdravě. Během práce na tomto projektu si děti procvičily slovní zásobu na téma „jídlo“ a uvědomily si důležitost anglického jazyka pro komunikaci s dětmi z jiných zemí.


Žáci 4. F paní učitelky Šmatlákové a 4. C paní učitelky…

Rodina je jako strom - E-twinningový projekt

Žáci 4. F paní učitelky Šmatlákové a 4. C paní učitelky Kaucké vytvořili v rámci hodin anglického jazyka E-twinningový projekt na oslavu Dne rodiny, který připadl na 15. května 2016. K této příležitosti si každý žák ozdobil malý květníček a zasadil rostlinku, která symbolizovala rodinu. Ke konci května jsme společně květníčky ozdobili barevnými kartičkami se vzkazy pro naše blízké, které byly psány anglicky a česky. Projektu se zúčastnily také školy z Velké Británie, Rumunska, Turecka, Polska a Slovenska. Cílem naší práce bylo připomenutí důležitosti pospolitosti rodiny a dobrých rodinných vztahů, což se nám, jak doufáme, podařilo.

26. června - Akademie Dýšina. Turnaj pro žáky navštěvující…

Školní juniorský golfový turnaj

26. června - Akademie Dýšina. Turnaj pro žáky navštěvující kroužek golfu a sportovní třídy.

Tým žáků Pětadvacítky se zúčastnil natáčení pořadu České…

Paparazzi na natáčení soutěže U6 - úžasný svět techniky

Tým žáků Pětadvacítky se zúčastnil natáčení pořadu České televize U6 - úžasný svět techniky

Meziškolní turnaj ve SNAG golfu na Akademii v Dýšině.…

SNAG liga

Meziškolní turnaj ve SNAG golfu na Akademii v Dýšině. Naši mladí golfisté uspěli v individuálních soutěžích, ale neztratili se ani ve hře na jamky.

Zámek Kozel dne 28.6.2016 - školní výlet 2.A a 2.B.…

2.A, 2.B - Zámek Kozel

Zámek Kozel dne 28.6.2016 - školní výlet 2.A a 2.B.

 
1 | 2 | 3 ... 12 | 13 | 14 další
Oficiální informační server města Plzně

eAmadeo

RSS

25. základní škola
Chválenická 17, 326 00 Plzeň
Telefon: 378 028 470, Fax: 378 028 486,
E-mail: skola@zs25.plzen-edu.cz

© 2023 25. ZŠ Chválenická
Prohlášení o přístupnosti
Design by SITMP