Talentové zkoušky do sportovní 6. třídy

Chlapci a děvčata, chodíte právě teď do 5. třídy a chtěli byste od 6. ročníku aktivně sportovat?

Chcete se zařadit mezi partu kamarádů, kteří rádi sportují?

Potom se přihlaste na 25. ZŠ v Plzni ve Chválenické ulici, kde každým rokem otevíráme třídu s rozšířenou výukou tělesné výchovy se zaměřením na basketbal, badminton a golf. Čeká tě pravidelná sportovní příprava, každý týden pobyt v relaxačním centru, které se nachází přímo ve škole, zimní a letní soustředění, jízda na kanoích i raftech a vysokohorská turistika. To vše organizované školou.

O přijetí žáka do třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy rozhoduje výsledek talentové zkoušky.

Nový termín talentové zkoušky - úterý 23. června od 10:00 (bližší informace budou zaslány zákonným zástupcům e-mailem, Školou Online či telefonicky)

Čestné prohlášení

Přihláška na talentovou zkoušku

Statut sportovní třídy (PDF, 268kB)

Učební plán sportovní třídy 6.C (PDF, 126kB)    Učební plán třídy bez zaměření (PDF, 127kB)

Přihlášku na talentovou zkoušku do sportovní třídy odevzdejte své třídní učitelce nebo v kanceláři školy.

Příklad rozvrhu badmintonistky (JPG, 185kB)                     Příklad rozvrhu basketbalisty (JPG, 191kB)

Příklad rozvrhu golfisty (JPG, 188kB)

Obsah talentové zkoušky

Badminton