Okresní kolo v přespolním běhu

3. a 4. října proběhla za krásného počasí okresní kola družstev v přespolním běhu. Žáci 5. tříd běhali v Borském parku, kde ve velké konkurenci obsadila děvčata 5. místo. Naši nadějní kluci - "páťáci" běželi velmi vyrovnaně, ale pád jednoho člena družstva je odsunul z jistého 2. místa na místo 4. Ten den tu změřila síly i družstva běžců 6. a 7. tříd. Opět byla naše škola velmi úspěšná, neboť družstva chlapců i dívek obsadila 3. místo a přivezla si domů medajle a diplomy. Další den měřili síly hoši a dívky 8. a 9. tříd v areálu SOŠ OOM v předních Skvrňanech. Družstvo dívek skončilo na 6. místě, hoši ale zabojovali a vyrovnaným výkonem si zajistili 3. místo. Všem závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Fotogalerie zde