Fotogalerie 2017/2018

Žáci prvních tříd se 11. června sešli v knihovně na…

Pasování na čtenáře

Žáci prvních tříd se 11. června sešli v knihovně na akci Pasování na čtenáře. Malí čtenáři soutěžili, četli krátké úryvky z dětských knih a složili čtenářský slib. Všichni obdrželi čtenářské diplomy a knižní dárek.

Vodní hrad Švihov

Výlet 1. B

Vodní hrad Švihov

Výběr žáků z devátých ročníků se 25. 5. 2018 zúčastnili…

Exkurze - letiště Václava Havla

Výběr žáků z devátých ročníků se 25. 5. 2018 zúčastnili exkurze na letišti Václava Havla v Praze. Žáci měli možnost nahlédnout do interiérů a exteriérů letiště, kam běžný člověk nemá přístup. K vidění byly dopravní letouny různých typů a velikostí.

4. - 8. 6. 2018 žáci 7. ročníku sportovní třídy se zúčastnili…

7.C - Letní soustředění, RS Věšín - Brdy

4. - 8. 6. 2018 žáci 7. ročníku sportovní třídy se zúčastnili letního soustředění v CHKO Brdy. Do rekreačního střediska v Brdech se sportovci dopravili na kolech. Jízda na kolech tvořila hlavní náplň tohoto sportovního soustředění. Na konci kurzu, se žáci mohli pyšnit úctyhodným výkonem, a to 250 ujetých kilometrů.

Žáci 9. B si pro své mladší spolužáky připravili zábavná…

Ekohraní

Žáci 9. B si pro své mladší spolužáky připravili zábavná stanoviště plná úkolů, které se týkaly přírody a životního prostředí.

Dne 5. 6. se někteří žáci 9. tříd zúčastnili exkurze…

Památník Terezín

Dne 5. 6. se někteří žáci 9. tříd zúčastnili exkurze do Památníku Terezín. Prohlédli si bývalé ghetto Terezín a s průvodcem si prošli i Malou pevnost, kde se dozvěděli řadu informací o životě vězňů. Na závěr prohlídky zhlédli film Červeného kříže a prohlédli si i dopisy a osobní věci vězňů. Exkurze se žákům velice líbila a zanechala v nich hluboký dojem.

Krásná odpolední akce, na které děti změřily své síly…

Den dětí se školní družinou

Krásná odpolední akce, na které děti změřily své síly s překážkovou dráhou. Také si mohly vyrobit květinovou čelenku a nechat namalovat na obličej třeba piráta.

Den dětí jsme u nás na škole oslavili květinami. Prázdniny…

Květinový den na Pětadvacítce

Den dětí jsme u nás na škole oslavili květinami. Prázdniny jsme se snažili přivolat botanickými vzory na oblečení i ve vlasech. Podívejte se, jak nám to slušelo...

Žáci 8. B si v rámci projektu PROSIT prohlédli prostory…

Exkurze do vodárny v Plzni

Žáci 8. B si v rámci projektu PROSIT prohlédli prostory plzeňské vodárny. Viděli, jakým způsobem se z řeky Úhlavy získává pitná voda, která se dostává do našich domácností. Prohlédli jsme si jednotlivé provozy a se zájmem pozorovali, co se vše děje s vodou, než ji můžeme používat jako pitnou. Exkurze do vodárny byla velice zajímavá a dětem se líbila.

Vystoupení našich pěveckých sborů Rolniček a Zpěváčků.…

Jarní koncert

Vystoupení našich pěveckých sborů Rolniček a Zpěváčků.

 
předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 8 | 9 | 10 další
Oficiální informační server města Plzně

eAmadeo

RSS

25. základní škola
Chválenická 17, 326 00 Plzeň
Telefon: 378 028 470, Fax: 378 028 486,
E-mail: skola@zs25.plzen-edu.cz

© 2023 25. ZŠ Chválenická
Prohlášení o přístupnosti
Design by SITMP