Žirafy - 10. oddělení ŠD 2023/2024

Vážení rodiče,

vítejte na stránkách 10. odd - Žirafy!

Můžete si zde prohlédnout veškerou naši činnost ve družině.

E-mail: KopczynskaAn@zs25.plzen-edu.cz

Milí rodiče a žáci 10.odd."Žiraf".
Oddělení se nachází přímo ve třídě 1.B, přijdu za dětmi hned po ukončení jejich výuky. Pak jdeme společně na oběd. Tyto stránky jsou připraveny Vás průběžně informovat o našich společných hrách, činnostech a výchovně vzdělávacích procesech v rámci školní družiny 10. oddělení Žiraf.

Prosím, o co nejrychlejší dodání zadní strany přihlášky do ŠD – Rozsah docházky a způsob odchodu žáka z ŠD. Vyplňte prosím čas příchodu do ŠD (totožný s ukončením vyučování: PO – PÁ od 11:45 hod., jen v ÚT od 12:40 hod.) a čas odchodu z ŠD (alespoň přibližně, kdy si plánujete své dítě vyzvedávat), dále pak zájmové kroužky, ZUŠ včetně času od - do, čísla učebny a jména učitele (vedoucího kroužku). Důležité zejména u učitelů hudební nauky a hudebních nástrojů. Důsledně prosím uveďte, zda se žáci do ŠD vrací nebo nevrací – jak po ZUŠ, tak po ukončení jejich kroužku. POKUD se budou vracet tak v kolik hodin. V čase 13:50 – 14:50 hodin jsme na vycházce.

Doporučuji organizovat Vašim dětem kroužky a ZUŠ, které nezasahují časově do vycházky. A které nekončí např. ve 14:30 hodin, pak bude jen na Vašem uvážení, kde bude dítě čekat po kroužku nebo ZUŠ, když jsme na vycházce. V čase vycházky odpovídá paní vychovatelka jen za děti na vycházce. V takovém případě doporučuji dítě vyzvednout ze ZUŠ ve 14:30 hodin a nestresovat jej čekáním na návrat našeho oddělení. V případě, že se nevrací do ŠD – znamená to, že si je z kroužků nebo ZUŠ vyzvedáváte individuálně a paní vychovatelka za ně již nenese odpovědnost. Převádění žáků na ZUŠ a zpět - nezajišťuje školní družina (domluvte se s Vaším vyučujícím ZUŠ na případné vyzvednutí žáka z ŠD, se svým dítětem také několikrát cestu ze třídy na ZUŠ absolvujte a společně projděte, ukažte učebnu ZUŠ )! V případě hudebních nauk – mají žáci ZUŠ sraz obvykle v respiriu školy (u vrátnice), kde si je vyzvedává vyučující ZUŠ. Kroužky organizované 25. ZŠ jsou vystavěné tak, aby nezasahovaly do vycházek a žáky 1.tříd si vedoucí kroužků vyzvedávají ve třídách a taktéž je doprovází zpět.

Od 6:00 – 7:00 hod. žáci budou navštěvovat 1.odd. Berušky

Od 6:00 – 6:40 hod. žáci nevstupují do šaten – berou si své oblečení a obuv. Až po 6:40 hod. vyučující konající dohled doprovází všechny žáky z ranní ŠD, aby si oblečení a obuv uzamkli ve své šatní skříňce.

Od 7:00 – 7:45 hod. žáci navštěvují 1.odd. Berušky

Vybavení do ŠD:

·         věci na vycházku označené jménem v látkové tašce

·         náhradní klíček od šatní skříňky označené jménem + číslem (na visačce)

·         balík kancelářských papírů A4, papírové kapesníky

vytisknout stránkudalší