Klokani - 13. oddělení ŠD 2023/2024

Český název tohoto měsíce se odvozuje o padání listí, které je pro toto období charakteristické. Příroda se mění, živočichové se ukládají k zimnímu spánku. 17.listopadu  si připomeneme Den boje za svobodu a demokracii. Na Jarmark 25. ZŠ vyrobíme dárky a nezapomeneme utužovat své zdraví a zúčastníme se dalších netradičních disciplín sportovní olympiády.

Naše děvčata se mohou pochlubit prvními háčkovanými výrobky - peněženkami.

I chlapci mají šikovné prstíky.

A již tu máme první uháčkovanou DEČKU.

Další sportovní disciplínou byl přeskok přes švihadlo.

"Driblování" - pinkáním míče o zem si uvolňujeme zápěstí a hlídáme si, aby nám míč neutekl.

Také jsme připravovali výrobky na Jarmark. Nejdříve jsme nasbírali přírodniny - větvičky a šišky, které jsme natřeli bílou barvou.

Následovalo kompletování - spojování dřívek do okének a jejich zdobení již nabarvenými šiškami a skořápkami od ořechů.

.

Nakonec trochu zelených větviček dotvoří vánoční atmosféru a vánoční okénka jsou  připravena na Jarmark.

A zbude i čas na volné malování.

.

předchozívytisknout stránkudalší