INFORMACE KNIHOVNY

Venku začalo být nevlídno, podzimní vítr rozfoukává listí a za okny se začíná potulovat tma. A to je ten pravý čas na pěknou knihu a teplý čaj.

S knihou plujeme na vlnách fantazie z příběhů a pohádek.

Volný čtenářský čtvrtek  PŘEDVÁNOČNÍ  LADĚNÍ  dne  24. 11. 2011 od 15.00 hod.  v školní knihovně.

Vyprávění o vánočních zvycích a obyčejích, které nacházíme v knihách Josefa Lady, Kláry Trnkové nebo Dagmary Šottnerové.

VYHLÁŠENÍ  SOUTĚŽE  pro žáky o nejlepší volně napsaný příběh s vánoční tématikou. Vaše rukopisy odevzdávejte v školní knihovně do 8. prosince.

Nejlepší příběh bude odměněn a zveřejněn.

V měsíci říjnu navštívilo IC v průměru 67 dětí denně a v školní knihovně bylo zapůjčeno 148 knih.

NOVÉ KNIHY:  M. Vopěnka: Spící město,  J. Kawuloková: Jízda v protisměru,  J.Somper: Vampiráti,  U. Poznanski: EREBOS a mnoho dalších.