Noc s Andersenem 2019

19. ročník akce k podpoře dětského čtení pořádá Klub dětských knihoven Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR.

Pohádkové noční dobrodružství proběhne opět ve školním klubu. Témata budou letos dvě: Andersen známý i neznámý připomene autorovy pohádky, které jsou u nás méně známé. Kniha Při nejzazším moři je u nás mezi čtenáři opomíjená.  Audioteka.cz zastoupí část známou a natočila tři oblíbené pohádky.

Milí čtenáři a pohádkoví přátelé naší knihovny a školního klubu, těšíme se na setkání s vámi všemi v pátek 29. března 2019 od 17.00 hodin ve školním klubu. Jako každým rokem nás čekají sportovní a vědomostní soutěže, čtení pohádek, divadelní dílna a půlnoční překvapení. Přihlášky na Noc s Andersenem budou v knihovně nebo školním klubu.