Soutěž Vládce nebes II.

Známý a oblíbený časopis ABC vyhlásil soutěž Vládce nebes II - soutěž  v hodu vlaštovkou. Naše škola se do soutěže opět přihlásila a uspořádala kvalifikační kola. Od redakce časopisu ABC jsme obdrželi časopisy s modely vlaštovek. Do kvalifikačního kola se přihlásilo  celkem 50 žáků. Soutěžili žáci školní družiny a školního klubu. Deseti nejlepším "dolétly" vlaštovky až do semifinále, které se uskutečnilo 19. 5. 2014. Výsledky semifinále: 1. místo - Tomáš Kaprhál 2. E ,  2. místo -  Denisa Šteinerová 6. B  a  3. místo -  Vít Ženíšek 5. B. Vítězové jsou nominováni k postupu do celostátního kola soutěže Vládce nebes II. Výsledky byly zaslány do redakce časopisu ABC. Celá akce měla u dětí velký úspěch.