Vánoční svátky

Už se k nám zase potichoučku blíží svátky, které potěší malé i velké na celém světě. Čas koled, vůně pečeného cukroví a vánoční pohody. Po roce se opět u nás rozzáří oči dětí , čekající na Ježíška. I v letošním roce jsme před Vánoci do knihovny pořídili spoustu knižních novinek, které si čtenáři mohou vypůjčit. O letošních Vánocích asi nebudou střechy zapadané sněhem a mráz nás nebude štípat do tváří, venku za okny to vypadá na předjaří. Dětem to ale nevadí, kreslí si sněhové vločky i sněhuláky na papír a těší se na Štědrý den. Mlsají napečené cukroví a školní starosti s radostí hodí o prázdninách za hlavu. Období kolem svátků vánočních je jakoby sám od sebe vzácný čas a proto využijme ho všichni klidnějším způsobem. Přejeme všem malým i větším čtenářům, rodičům a přátelům naší knihovny krásné Vánoce a hodně zdraví, lásky a porozumění v roce příštím.