Pejsci - 9. oddělení ŠD 2023/2024

V září jsme se věnovali kolektivním hrám a užívali jsme si nádherné babí léto, které vždy vydatně předvádělo svoji krásu, kterou jsme mohli čerpat na vycházkách. S dětmi jsme se zaměřili na hry, které jim pomohly se sblížit (konec konců máme tu třeťáky i čtvrťáky) a nebo na hry závodní, kdy namíchané týmy proti sobě závodily v netradičních štafetových závodech. Nejoblíbenějšími dětskými hrami, ale stejně zůstává fotbal, hra na babu, pikola a dětmi velice oblíbené i gymnastické stuhy, s kterými už teď někteří vypadají jako profesionálové. Ve třídě se děti pustily do stavění nových návrhů budov pomocí magnetických stavebnic a pozadu rozhodně nezůstaly ani oblíbené taneční sestavy ze hry JUST DANCE.

Kreace s gymnastickými stuhami.

Tak schválně jak jsme na tom s motorikou?

Štafetový závod- Kdo asi vyhrál?

Architekti

a některé návrhy bez autorů....snad si je zde poznají

předchozívytisknout stránkudalší