Kroužek lezení

Bojíš se výšek, ale rád zdoláváš překážky?
Rád lezeš a šplháš?
Přijď si vyzkoušet naší umělou lezeckou stěnu!

I když byla škola zavřená, my jsme nelenili a dali jsme naší boulderovou stěnu do pucu. Všechny chyty šly dolů a pořádně jsme je vykoupali. Přikoupili jsme další chyty, takže se už nestane, že budeš váhat kam dát ruku nebo nohu. Sečteno podtrženo, čeká tu na tebe přes 150 chytů a 20 lezeckých cest, které potřebují přelézt! Stěna je připravená a už se těší v novém školním roce na tvé výkony!
 kroužek lezení 2 kroužek lezení 1
kroužek lezení 3 kroužek lezení 4
krouže, lezení 5 kroužek lezení 6
Lezení na boulderové stěně

Bouldering je lezení na umělé stěně bez lana v malé výšce, kde jsou lezci jištěni pomocí speciálních žíněnek. Tento sport se v současné době těší velké oblibě díky propagaci nejlepšího českého lezce světa Adama Ondry. Žáci rozvíjí sílu a obratnost.

Pro velký zájem otevřeme kroužek lezení pro dvě skupiny (I. začátečníci, II. pokročilí). Žáci se mohou těšit na lezení v kolmém profilu nebo převisu. Na stěně není nuda - soutěžíme, hrajeme si a posouváme svoje limity.

Kroužek lezení je vhodný pro velké, malé, začátečníky i pokročilé, pro dívky a chlapce.

Jestli ti nevadí ušpinit si ruce „mágem“ a unavit své tělo zábavnými hrami na stěně, tak se přihlas.

Kapacita: 10 žáků/skupina
Ročník: 3. – 7.
Pomůcky: cvičební úbor, boty do tělocvičny (těsná bota, bota, která mírně tlačí výhodou)