Noc s Andersenem 2017

Noc s Andersenem - pohlednice

Už po sedmnácté se chystá v knihovnách, školách, klubech, domech dětí, v hasičárnách, u skatů i pionýrů ... Noc s Andersenem. Každým dnem narůstá počet registrovaných míst v Čechách i na Moravě, tradičně se k nám přidávají v knihovnách a školách na Slovensku, v Polsku, ve Slovinsku, na Novém Zélandě, Ukrajině, Španělsku, Bulharsku, Dánsku, Velké Británii, Německu, USA či Austrálii.

Na naší škole pořádáme již 7. ročník, který srdečně zve všechny čtenáře naší školy.
A kdy to všechno vypukne? V pátek 31. března 2017.

Velmi si ceníme, že akci k podpoře dětského čtenářství zaštiťuje také velvyslanectví Dánského království v Praze a na dvě místa vyjedou zástupci ambasády číst dětem pohádky. Také letos si budeme připomínat 180 let od napsání pohádky Hanse Christiana Andersena Císařovy nové šaty i 20 let s Harry Potterem. Bavit se o kouzelné noci budou v školním klubu určitě všichni. Opět se věnujeme sportování, soutěžím, v divadelní dílně si zahrajeme novou pohádku, připravíme něco dobrého na zub a budeme se těšit na půlnoční překvapení. Přihlášky na NsA budou opět k vyzvednutí v školní knihovně. Další podrobnosti k akci zveřejníme začátkem března.

A proto si knihomolové a klubáci zatím  připravte svaly, mluvidla i spacáky. Dobrá zpráva také je, že upomínkové pohlednice jsou již v tisku. Naše mladá nadějná režisérská dvojka připravuje pohádkový scénář, do kterého se jistě vejdou role všech zúčastněných. Po pohádkové taškařici se všichni společně protančíme v pyžamové párty do 1. dubna / apríla !

Noc s Andersenem - plakát

 

 

 

vytisknout stránku
Oficiální informační server města Plzně

ANKETA

Jak trávíme volný čas o víkendu?

Sport, turistika, hry venku38%
Knížka, ruční práce, hud.nástroj14%
Kino, divadlo, koncert22%
Počítač, televize20%
Nákupní centra7%

eAmadeo

RSS

25. základní škola
Chválenická 17, 326 00 Plzeň
Telefon: 378 028 470, Fax: 378 028 486,
E-mail: skola@zs25.plzen-edu.cz

© 2023 25. ZŠ Chválenická
Prohlášení o přístupnosti
Design by SITMP