Sport v životě člověka

 Co pro nás znamená sport? Kdo ze slavných sportovců je naším vzorem? Víme něco o zdravé výživě? Vydržíme větší zátěž a víme, co je pro naše tělo správné?

Ve dnech 29. a 30. dubna se celá naše škola zúčastnila projektu Sport v životě člověka.
V pondělí jsme celý den sportovali. Pro nejmenší děti připravili jejich nejstarší spolužáci stanoviště v tělocvičnách naší školy, starší páťáci vyrazili do Českého údolí na prolézačky,  zazávodit si v přespolním běhu a zahrát míčové hry. Sportovní třídy na 2. stupni jely na kolech do okolí školy, aby trénovaly na svá jarní soustředění. Prošli jsme Sigmondovu naučnou cestu kolem boleveckých rybníků, vyšlápli si na Radyni, v Hradišti jsme si zahráli fotbal, ve Škodalandu jsme jezdili na in-linové dráze. Neodradilo nás ani chladnější a deštivé počasí.
V úterý pro nás připravili studenti Pedagogické fakulty v Plzni zajímavé sportovní aktivity. V koncertním sále jsme mohli koukat na dokumenty se sportovní tématikou a trošku si odpočinout. Vyráběli jsme panely do respiria školy. Dozvíte se z nich, jaké úspěšné sportovce má naše škola, kdo je naším sportovním idolem, který sport máme nejraději, o našich hokejistech i fotbalistech. Když budete mít chvíli a budete u naší školy, můžete si je prohlédnout, výstava potrvá do konce školního roku.
Byly to skvělé dny, všechno jsme si užili a těšíme se na nový zajímavý projekt v dalším školním roce.

 

vytisknout stránku
Oficiální informační server města Plzně

ANKETA

Jak trávíme volný čas o víkendu?

Sport, turistika, hry venku38%
Knížka, ruční práce, hud.nástroj14%
Kino, divadlo, koncert22%
Počítač, televize20%
Nákupní centra7%

eAmadeo

RSS

25. základní škola
Chválenická 17, 326 00 Plzeň
Telefon: 378 028 470, Fax: 378 028 486,
E-mail: skola@zs25.plzen-edu.cz

© 2023 25. ZŠ Chválenická
Prohlášení o přístupnosti
Design by SITMP