Úspěch v soutěži "Objevujte jinak!"

Dne 16. září 2015 proběhlo v  hlavní budově science centra Techmania slavnostní vyhlášení soutěže "Objevujte jinak!". Soutěž pořádá již třetím rokem Plzeňský kraj, Statutární město Plzeň spolu s Techmania Science Center. Kritériem soutěže je počet žáků, kteří v soutěžním období navštíví Techmanii a obohatí si tak výuku zejména přírodovědných a technických předmětů. I naše škola byla mezi oceněnými a převzala z rukou ředitele Techmania Science Center Vlastimila Voláka výhru ve formě jednoho volného vstupu pro každého žáka naší školy.

vytisknout stránku
Oficiální informační server města Plzně

ANKETA

Jak trávíme volný čas o víkendu?

Sport, turistika, hry venku46%
Knížka, ruční práce, hud.nástroj15%
Kino, divadlo, koncert7%
Počítač, televize24%
Nákupní centra8%

Nadace ČEZ

RSS

25. základní škola
Chválenická 17, 326 00 Plzeň
Telefon: 378 028 470, Fax: 378 028 486,
E-mail: skola@zs25.plzen-edu.cz

© 2020 25. ZŠ Chválenická
Prohlášení o přístupnosti
Design by SITMP