Zúčastnili jsme se setkání zástupců městského a krajského parlamentu dětí a mládeže

Na společném zasedání zástupců městského a krajského parlamentu dětí a mládeže ve Středisku volného času Radovánek byla v letošním roce otevřena problematika stravování na školách.
Zástupkyně naší školy si v rámci této příležitosti připravily krátkou prezentaci, která se vztahovala k otázkám pěti kladů naší školní jídelny, dále výběru jednoho nejoblíbenějšího jídla mezi žáky a jeho podrobnějšího receptu. Fotogalerie z akce         Prezentace (PDF, 454kB)
Na základě podrobného průzkumu mezi žáky naší školy se dospělo k závěrům, že zcela nejoblíbenějším jídlem byl uveden kuřecí řízek s bramborovým salátem. Jako další oblíbená jídla ve druhém a třetím pořadí byly buchtičky se šodótěstoviny s kuřecím masem na kari omáčce. Z podrobné analýzy byly uvedeny následující klady: ochotný a milý personál, čisté prostředí a hezký vzhled jídelny, výběr ze tří jídel, tematická výzdoba jídelny a zákusky nebo ovoce k jídlu jako speciální přídavek.
Na samotný závěr je relevantní zdůraznit a všeobecně shrnout, že žáci naší školy jsou v široké míře celkově spokojeni s příjemným prostředím naší školní jídelny a výběrem nabízených jídel i nápojů.

Článek s fotogalerií na webu města

 

 

vytisknout stránku
Oficiální informační server města Plzně

ANKETA

Jak trávíme volný čas o víkendu?

Sport, turistika, hry venku45%
Knížka, ruční práce, hud.nástroj15%
Kino, divadlo, koncert7%
Počítač, televize25%
Nákupní centra8%

Nadace ČEZ

RSS

25. základní škola
Chválenická 17, 326 00 Plzeň
Telefon: 378 028 470, Fax: 378 028 486,
E-mail: skola@zs25.plzen-edu.cz

© 2020 25. ZŠ Chválenická
Prohlášení o přístupnosti
Design by SITMP