Ježci - 6. oddělení ŠD 2023/2024

KAPITOLY

V prvním týdnu měsíce února se budeme věnovat tématu - Masopust. Vysvětlíme si význam slova, a jaké zvyky a tradice se dodržují. Děti se mohou také těšit na valentýnské vyrábění a na další aktivity vztahující se k valentýnu. A po jarních prázdninách budeme vyhlížet jaro a pozorovat přírodu probouzející se ze zimního spánku.

Více fotografií z únorových aktivit zde

Poslední únorové vyrábění - koník jako malá loutka na prsty

Další téma, kterému jsme se věnovali bylo téma Valentýn. Děti se moc těšily na vyrábění valentýnek. Na rozvoj sociálních kompetencí a dynamiky třídy jsme vytvořili valentýnský strom. Do činnosti se zapojila i třídní paní učitelka Kroupová.

Celý týden se věnujeme tématu Masopust. Děti pracovaly ve skupinách, a měly za úkol vybarvit a slepit obrázky dohromady. Další aktivitu, kterou jsem si pro děti připravila byla s využitím interaktivního robota, která se nazývá Bee-bot. Beruška pomáhá u dětí rozvíjet prostorové povědomí a učí základům programování.

Bee-bot- interaktivní robot

Další aktivity vztahující se k masopustu

předchozívytisknout stránkudalší