Ježci - 6. oddělení ŠD 2023/2024

KAPITOLY

Začal jeden z nejkrásnějších měsíců v roce a děti se mohou těšit na spoustu aktivit. Na začátku měsíce se seznámíme s adventem, s legendou o sv. Barboře. A počkáme jestli nás navštíví Mikuláš, čert a anděl. Po celý prosinec si budeme povídat o vánočních tradicích a zvycích. A také budeme vyrábět výrobky vztahující se k vánoční tematice.

Více fotografií z prosincových aktivit zde

Vánoční besídka u nás v oddělení - zahráli jsme si hry vztahující s k Vánocům, zazpívali koledy u stromečku a nakonec Ježíšek přinesl nové hračky do oddělení.

Vánoční obrázky - děti vybarvovaly obrázky s vánoční tematikou, poté obrázek tečkovaly pomocí vatových tyčinek.

Pro děti jsem vytvořila adventní kalendář. Na každý den je připravený jednoduchý úkol, který děti splní a dozvědí se něco málo vánočních zvycích.

Vánoční přáníčka vyrobena pomocí obtisknutí bublinkové fólie

Zápich Mikuláše, čerta a anděla

Skupinová práce - děti měly za úkol vymyslet básničku pro Mikuláše

Zimní radovánky na Homolce