Ježci - 6. oddělení ŠD 2023/2024

KAPITOLY

Hurá a máme tu poslední měsíc v tomto školním roce. I tento měsíc nás čeká mnoho aktivit, na které se děti mohou těšit. V prvním týdnu nás čeká akce Barevný týden, kdy děti budou moct přijít do školy každý den v jiné barvě. Dále se mohou těšit na tvoření s letní tematikou. A nesmíme zapomenout na hry, které dětem budou rozvíjet sociální kompetence.

Barvy nás baví - v týdnu od 3. 6.  se celá škola zahalila do barev. Děti mohly přijít každý den v jiné barvě. V našem oddělení jsme si povídali o barvách a hráli hry vztahující se k tématu.

Pokusy s barvami

Hry na rozvoj sociálních kompetencí - první hra byla Hoď a odpověz, děti měly hodit kostkou a odpovídat na otázky. Další hru, kterou jsem zařadila byla Napiš o sobě zajímavost. Děti měly napsat o sobě nějakou zajímavost, o které nikdo neví. A my poté hádali, komu zajímavost patří.

Želvy z papírového tácku

předchozívytisknout stránku