MČR U15 v badmintonu Liberec

Do Liberce se poslední adventní víkend letošního roku  sjela republiková špička hráčů v kategorii do 15 let. Bojovalo se o poslední medaile a tituly Mistrů České republiky v sezóně 2015. Naši školu na turnaji reprezentovali Magda Horová (8. C), Eliška Zemková(8. C), Jan Viktora (9. C) a Šimon Mráz ( 9. C). Eliška si na MČR zahrála smíšenou čtyřhru, ve které uhrála spolu s partnerem (Pavel Kokoř - Badminton Aš) postup do 2. kola. Děvčata spolu odehrála vyrovnaný zápas ve čtyřhře, kde nastoupila proti hráčkám z  Č. Krumlova, ale na postup do dalšího kola to bohužel nestačilo. Šimon spolu s Nicol Hlušičkovou z Bílé Hory nepostoupili v mixu ani z prvního kola. Honza Viktora vybojoval stříbrnou medaili v singlu chlapců a spolu se Šimonem Mrázem přidal do své sbírky ještě další stříbro ve čtyřhře. Oběma úspěšným medailistům gratulujeme, pod stromeček si kluci nadělili pěkně třpytivé dárečky.

Výsledky  MČR U 15