Distanční výuka

Každý žák i pedagog si může ZDARMA nainstalovat aktuální verzi kancelářského balíku MS Office.

Více o MS Office

Leták "Stáhněte si Office"

Níže uvedený postup může být použit až na 5 zařízeních a tato licence je určena pro činnosti souvisejících se školou. Licence je vázána na váš školní účet.

1. Nejprve přejděte na adresu: https://portal.office.com/OLS/MySoftware.aspx

2. Následně budete přesměrováni k zadání přihlašovacích údajů.

Vyberte Pracovní účet nebo školní účet

Zadejte Váš školní e-mail (např. Procházka Karel - prochazkaka@zs25.plzen-edu.cz) a dále heslo (stejné jako do školní domény resp. PC).
Každý žák mám svůj e-mail od začátku školní docházky a vždy ve tvaru svého příjmení (malými písmeny bez diakritiky) a prvních dvou písmen ze jména. Viz. předchozí příklad. Přípona adresy je u šech stejná.

Pokud jste zapomněli heslo, kontaktujte IT správce - I. stupeň - Mgr. Monika Michálková /  II. stupeň. -  Mgr. Zdeněk Novák

3. Klikněte na Nainstalovat Office a dále se řiďte pokyny instalace.

Instalaci je možné nasadit na operační systémy Windows, Android, iOS.

předchozívytisknout stránkudalší