Kroužek sportovního a společenského tance

Učíme první taneční krůčky 1. stupeň od 1. do 2. tříd, od 3. do 5. tříd

1x týdně za 45 minut si dti formou hry osvojí základní krůčky do mnoha tanců. Jednotlivé lekce jsou zaměřeny na rozvoj koordinace, správné držení těla a rozvoj pohybových dovedností. Naučí se zálady latinsko-amerických a a standardnich tanců.

Co budete potřebovat s sebou:
Tričko nebo trikot, elastické kalhoty nebo tepláky, může být i sukýnka a punčocháče. Na nohy cvičky s měkkou podrážkou.

Tyto kroužky mohou mít návaznost na skupinové soutěžní tancování - formace a sólové tancování - páry. Tyto soutěže vyhlašuje Svaz učitelů tanců a Český svaz tanečního sportu. Nebo si můžete tančit jen tak pro zábavu, a proto neváhejte a přijďte mezi nás.

Latinsko-americké tance: samba, cha-cha, rumba, jive - pokročilí ještě paso doble

Standardní tance: waltz, tango, valčík, quickstep - pokročilí ještě slowfoxtrot

Další tance: polka, bues, foxtrot, mambo, tango argentino

Kroužek sportovního a společenského tance bude probíhat pro žáky 1. - 5. ročníku v budově 25. ZŠ.

Těší se na vás vedoucí kroužku Dita a Václav Kounovští.